Labrador Retriever


Psy - Dogs


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

16391 King of AL-GROM, Marta Porzecka
16392 ALLO ALLO Ashby, Joanna Oko wyb. obiecujący/very promising, lok. 4
16393 Tapeatom CHOIR MASTER, Elisabeth Howard, RPA wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
16394 Heart-Strings ECLIPSE, . Denes M., Eszter E., Węgry obiecujący/promising
16395 My Brand EXPLORER, Ewa Cuper wyb. obiecujący/very promising
16396 Aquamarine-Wave HANNUKA'N, . Mambelli, Scomparin, Włochy
16397 KONGO Szczeniaki Mezajki, Joanna Wasilewska obiecujący/promising
16398 Poolstead POL ROGER, Anna Kowalewska wyb. obiecujący/very promising
16399 QUIZMASTER BOOGIE-WOOGIE van de Weeward, Ingrid Becker, Niemcy wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
16400 ROSSMIX IL SOGNO, Dukeland, Włochy
16401 Mallorn's SEA BEAR, . Urbańczyk-Zając.B., Cebo M.,
16402 SIR-BONO z Bartoszowej Zagrody, Bartosz Mikołajczak wyb. obiecujący/very promising
16403 SOGNO ITALIANO DI WALPOLE Puntorieri, Massimiliano Puntorieri, Włochy wyb. obiecujący/very promising, lok. 3
16404 Terra Spirit SUPER HERO, Filip Anton Nicolae, Rumunia obiecujący/promising
16405 TIO PEPER Perfekt Partner (FCI), . Piechocka K., Zaorska M.

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

16406 A'BLIZARD for Misty Dreams, Beata Radomska doskonała/excellent, lok. 4
16407 ADMIRAL GOLDEN DROP, Alan Habuzin, Chorwacja
16408 Mallorn's AINT MIZBEHAVIN, Anu Honkapirtti, Finlandia doskonała/excellent
16409 AMBER z Winowskiej Doliny, Patrick Mazur b. dobra/very good
16410 ANTEK ŁOBUZIAK Bartullus, Paweł Kincel
16411 BAFLO z Herbu Sapały, Krzysztof Macioszek
16412 BLACK GOLD OF ROSE, Rosa Agostini, Włochy
16413 Tapeatom BORN ASTAR, Josef Malik, Czechy doskonała/excellent
16414 BURSZTYN Diamentowy Blask, Dorota Jakubiak doskonała/excellent
16415 CAPPUCINO Górska Fantazja, . Tornai Vajda Z., Tornai M., Węgry doskonała/excellent
16416 DAVIDE, Anna Villa, Włochy doskonała/excellent, lok. 2
16417 Capas Spirit DENIM JEANS, Anna Ponedelkova, Rosja b. dobra/very good
16418 EBONY STAR v. 't Meijelicht, Natalia Oleksyuk, Rosja b. dobra/very good
16419 GASTON Górska Fantazja, Anna Ramm doskonała/excellent
16420 GINGER Al-Grom, M.M. Zawiślak b. dobra/very good
16421 Nicol'Poli GOD SEND, O. Yakovenko, Rosja b. dobra/very good
16422 LAGAN Leminiscatus, Justyna Młodzikowska doskonała/excellent
16423 LIBRA D'OR FREE GAD ABOUT WORLD, Pavel Revizskiy, Ukraina
16424 LIBRA D`OR FAMOUS PERSON Galileo, L. Smirnova, Rosja
16425 LORD LEON Molto Bene, Szymon Symonowicz doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
16426 LUGER D'luger Daszutas, Krzysztof Daszuta b. dobra/very good
16427 Dolbia MANOLO BLAHNIK, Edyta Fościak b. dobra/very good
16428 MONTE CARLO Bella Mare (FCI), Sonia Czajor b. dobra/very good
16429 Real-Person PIONEER, Yu. Ulanovich, Rosja doskonała/excellent
16430 PORFIR NORENGO z Borowskich Stawów, Rolf Michałowski doskonała/excellent
16431 SAMARITANO da Quinta das Tilias, . Cansado J.A., Fernandes M., Portugalia
16432 M.C. of Palmhill SHOWTIME, Chr., M. Weber-Zaroliagis, Grecja
16433 Adventurer`s TAITTINGER, . Railamaa J., Tammi S., Finlandia
16434 TINTAGELWINDS KINGDOM, E. V. Tryasunova, Ukraina doskonała/excellent
16435 TRENDLEWOOD FAR AWAY Zadora, Monika Dowgiałło
16436 Nicol' Poli VAN MARTIN, A. Dreyzin, Rosja
16437 WEST Sable Blues, Grażyna Jógowiec doskonała/excellent
16438 Lab Treasure's WINDSOR, Beata Urbańczyk-Zając b. dobra/very good
16439 Canis Amicus ZEUS, Canis Amicus, Hiszpania doskonała/excellent
16440 Malomközi `AM THE BEST, Istvan Nagy, Węgry

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Ligita Zake

16441 Guideline's A VERSION OF HIMSELF, Imre Mészáros, Węgry doskonała/excellent
16442 ADDICTED TO LOVE L'etang Balancet, Katarzyna Piechocka doskonała/excellent
16443 BEETHOVEN Górska Fantazja, Volha Yeuhrafava, Białoruś
16444 BENN Górska Fantazja, Jadwiga Szulc doskonała/excellent
16445 BREGO Optimus Canis, Dominika Pieczonka b. dobra/very good
16446 CARLO Róża Pustyni, Beata Dobosz
16447 CEZAR Bellatrix, Joanna Torczyńska-Nowak doskonała/excellent
16448 Farnfield CHINGACHGUK, Olga Jazykova, Rosja doskonała/excellent
16449 Macita's COOL SHAKERATO, Tina, Claus Bjerre, Dania
16450 DODO z Grodu Hrabiego Melmesbury, Iwona Starościak, Niemcy doskonała/excellent
16451 EIGHT WONDER OF THE WORLD Al-Grom, M.M. Zawiślak b. dobra/very good
16452 EVER VIRGO VESTALIS Warmiak, Krzysztof Waloszczyk b. dobra/very good
16453 EXCALIBUR Flanders Pride, Ernst, Gudrun Gross, Niemcy doskonała/excellent
16454 EXCELLENT Royal Standart, Jana Janevová, Czechy
16455 E`J RUSSIAN BLACK DIAMOND, N. Timoshenko, Rosja
16456 FAWORYT JANE Sylena (FCI), Leszek Łuszczyński doskonała/excellent
16457 Cameswon FOND SMILE, A.V. Shpula, Ukraina doskonała/excellent
16458 GAN Sfora znad Jeziora, Magdalena Majewska doskonała/excellent
16459 HARLEY-CHARLIE Amazing Zebra, Piotr Ciskowski doskonała/excellent, lok. 2
16460 Cambremer HIGH FLAYER, Vicente Navarro Colomer, Hiszpania doskonała/excellent
16461 Aristo JANIS JOPLIN, Jana Novakova, Czechy doskonała/excellent
16462 KALI z Iwicznej, Mariola Trabczyńska doskonała/excellent
16463 KINDLY AMERICAN EAGLE v.d. Weeward, Anita Kramer v. Kreuningen, Niemcy doskonała/excellent
16464 Adventurer`s LABYRINTH, . Railamaa J., Nyman H., Finlandia
16465 LAVABO LEGEND Herbu Zadora, . Dowgiałło M., Tivoniuk O. doskonała/excellent
16466 My Brand LOVE MISSION, . Tonis M., Haita-Maarit S., Estonia doskonała/excellent
16467 MARVEL di Casa Biagini, Ugo Berardi, Włochy doskonała/excellent
16468 Attikonak Q ONE FOR TWO, Daniela Bartosova, Słowacja doskonała/excellent
16469 RIPPING PERFECTION DELLE Acque Lucenti, Irene Teppa, Włochy doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
16470 Aquamarine-Wave SACRAMENTO, Fabio, Cristina Mambelli, Włochy
16471 Heatherbourne SKYWALKER, Franco Barberi, Włochy
16472 Loch Mor SPEEDMASTER, Franco Barberi, Włochy
16473 Heatherbourne SPITFIRE, Franco Barberi, Włochy doskonała/excellent
16474 STRIFE IN HEAVEN Puntorieri, Massimiliano Puntorieri, Włochy doskonała/excellent
16475 Loch Mor SUBMARINER, Roberto Benedetti, Włochy doskonała/excellent
16476 TOUCH OF CLASS Della Lontra, Roberto Biagini, Włochy doskonała/excellent
16477 Mallorn's URSUS ARCTOS, Anu Honkapirtti, Finlandia doskonała/excellent
16478 VEY TALIE ZHIL, D. Malinovskiy, Rosja doskonała/excellent, lok. 4
16479 Canis Amicus VODKA, Canis Amicus, Hiszpania
16480 Capronca WAFEL GÓRSKA FANTAZJA, Matija Ficko, Chorwacja doskonała/excellent, lok. 3
16481 WHITE GOLD OF ROSE, Rosa Agostini, Włochy
16482 WHITE SWAN, Chr., M. Weber-Zaroliagis, Grecja
16483 Malomközi X'CELLENT, Gergely, Mate Andreka, Węgry b. dobra/very good
16484 XANTHUS Górska Fantazja, . Radomska B., Osuch M.P. doskonała/excellent
16485 YERRES Leminiscatus, Gabriela Piekarz doskonała/excellent
16486 YO-YO di Casa Bisagno, Francis Bisagno, Włochy doskonała/excellent

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Ligita Zake

16487 Rosanan ALSO IN SWEDEN, . Agostini R., Svenson P., Włochy
16488 APIS z Dwudziestki, Dorota Jakubiak
16489 Heyko ARMAN, Mirosława Schupke b. dobra/very good
16490 ASLEY of Claydiggers, Philippe Lammens, France
16491 ASTOR Santer-Dog, O. I. Surmay, Ukraina doskonała/excellent
16492 Gowanvale BALANCE, Lisbeth Tunby, Dania doskonała/excellent, lok. 2
16493 Uiliam Krakso BARRY BURZHUJ, Vasilyeva, Rosja doskonała/excellent
16494 Have a Look BARTLEBEE, Sylvia Beckmann, Niemcy doskonała/excellent
16495 Capas Spirit BOND JAMES BOND, Vasilyeva, Rosja doskonała/excellent
16496 BRUNEY, T.A. Scholok, Holandia b. dobra/very good
16497 Aquamarine-Wave CANADIENS, Patrick Rivi, Włochy b. dobra/very good
16498 CAPAS SPIRIT ASK POMEROY HOW, . Lukashova, Pavlova, Rosja b. dobra/very good
16499 Mallorn's CAPUCCINO, Anu Honkapirtti, Finlandia
16500 CHOCOLATE BUDDY Xandrina, Marek Stajgis b. dobra/very good
16501 Guideline's CHUNGA'S REVENGE, Virgilijus Bumbulis, Litwa doskonała/excellent
16502 DASTY OF DUKELAND DI CASA BALDUCCI, Dukeland, Włochy doskonała/excellent
16503 DEEP FOREST Radosny Dom, Krzysztof Cyborowski doskonała/excellent
16504 DERWILHELM van't Balkenhof, Ernst, Gudrun Gross, Niemcy doskonała/excellent
16505 EARL of Okeanas, Anzela Zaiceva, Litwa doskonała/excellent
16506 EDEN Radosny Dom, Ewa Kantowska doskonała/excellent
16507 EMERSON Rejentowka, Artur Murawski doskonała/excellent
16508 EROS from the Blind Man Strite, Goran Ostojic, Niemcy b. dobra/very good
16509 FIDEL Gajlandia, Anna Ścibor-Koperska b. dobra/very good
16510 FIGARO Sarracenia, Agnieszka Sperska-Żuk doskonała/excellent
16511 Rosefair FOR PLEASURE, Cornelia Michalik, Niemcy
16512 Bracanas FORAHTI, Dario Milosevic, Chorwacja
16513 HACKER Sable Blues, Grażyna Jógowiec doskonała/excellent
16514 HUGO z Koła św. Huberta, Iwona, Christian Starościak, Niemcy doskonała/excellent
16515 I AM LISA'S SON from Bonnie's Clan, K.M. Stam, Holandia b. dobra/very good
16516 IMPOSSIBLE PERFORMANCE v.d. Weeward, Anita Kramer v. Kreuningen, Niemcy doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC
16517 IT'S A VIKING OTSO van Budilium Hof, Philippe Lammens, France
16518 ITALO Della Lontra, Ugo Berardi, Włochy
16519 JAMESON ON THE ROCKS do Sol D'Arena, Nonu, Sandra Ribeiro, Portugalia doskonała/excellent
16520 LUSTY LANCELOT Bella Mare, Piotr Bystram doskonała/excellent
16521 Lenches MAVERICK, Roberto Benedetti, Włochy doskonała/excellent
16522 Maroccan Velvet MEHADI, Anna Szymońska-Graczyk doskonała/excellent
16523 MELCHOR de Diana Campo, . Diana Consulting S.L., Hiszpania
16524 NUGAT Pomarszczony Czar, Wioletta Kaniewska doskonała/excellent
16525 NZORO Leminiscatus, Gabriela Kramarczyk b. dobra/very good
16526 OOZINGJOY DELLE Acque Lucenti, Irene Teppa doskonała/excellent
16527 QUALITY POWER DELLE Acque Lucenti, Irene Teppa, Włochy doskonała/excellent, lok. 3
16528 SCHOPENHAWER di Casa Biagini, Roberto Biagini, Włochy doskonała/excellent
16529 SCOTI pod Lipami, Ewa Stadler doskonała/excellent
16530 Loch Mor SHAMROCK, Franco Barberi, Włochy
16531 SKID Daszuta`s, Sylwia Pustelska b. dobra/very good
16532 Devonshires STASH, Anita Kramer v. Kreuningen, Niemcy
16533 SWEET ROOT di Casa Biagini, Saverio Simonetti, Włochy doskonała/excellent, lok. 4
16534 O'Sofinas TOYBOY, Katrin, Ullrich Korff, Niemcy doskonała/excellent
16535 VILIAM LORD RINGS, I. Yushkevich, Białoruś doskonała/excellent
16536 VIRTUOSE de la Vallee Cheron, Veronique Grison, Francja doskonała/excellent
16537 Loch Mor WELLDONE, Franco Barberi, Włochy

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Peter Beyersdorf

16538 ASH Amazing Frace, Jarmila Hornićková, Czechy doskonała/excellent
16539 BERYL pod Jabłonią, Monika Parasyn b. dobra/very good
16540 BOY Bellatrix, Aleksandra Gromkowska b. dobra/very good
16541 CAPAS SPIRIT BURBOR, S. Bogachev, Rosja b. dobra/very good
16542 CYRYL Rozbrykana Gromadka, Hanna Dworniczak doskonała/excellent
16543 D'VERRY DOO Tetrevi Dvůr, Barbara Protivánková, Czechy b. dobra/very good
16544 Braitlait of Moskou DANCING SHADOW, H. Mustapaa, Rosja doskonała/excellent
16545 Lab Treasure's DARIO, Lisbeth Tunby, Dania doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
16546 DETONATOR z Grodu Hrabiego Malmesbury, . Urbańczyk-Zając B., Cebo M. doskonała/excellent
16547 EDDIE od Jaloviska, Radka Stastna, Czechy doskonała/excellent
16548 ELTON COLOUR SAYT, D. V. Tryasunov, Ukraina b. dobra/very good
16549 Penny Royal's ERIC'S DUTCH TULIP, Olga Jazykova, Rosja doskonała/excellent, lok. 3
16550 ETERNAL TREASURE Tankaram, Olga Chepurnaya, Ukraina
16551 Lab Treasure's GREAT CHOICE, Laila, Kell Nielsen, Dania b. dobra/very good
16552 GROMYKO Herbu Zadora, Monika Dowgiałło doskonała/excellent
16553 KUDOS WINNER do Sol D'Arena, Larisa Polevaya, Rosja doskonała/excellent
16554 LARIX Kociokwik, Arkadiusz Pohl doskonała/excellent
16555 MY FAITH Tankaram, Josef Nosek, Czechy doskonała/excellent
16556 NES de Diana Campo, . Diana Consulting S.L., Hiszpania b. dobra/very good
16557 NICO Matrix, Barbara Krasicka doskonała/excellent
16558 NOTTE DI NUVOLE NERA delle Acque Lucenti, Massimiliano Puntorieri, Włochy doskonała/excellent
16559 Lab Treasure's PIT STOP, . Ulvseth V., Rasmussen P., Dania doskonała/excellent, lok. 2
16560 PT CRUISER Sable Blues, Beata Urbańczyk-Zając doskonała/excellent, lok. 4
16561 Rocheby ROYAL ST ANDREW, L. Skrybina, Rosja b. dobra/very good
16562 Trendmaker`s SCANDINAVIAN DYNAMITE, Istvan Nagy, Węgry doskonała/excellent
16563 Fairywood's ULTRAMONTANE, I. Serebriannikova, Rosja doskonała/excellent
16564 VAQUERO des Terres de Carpe Diem, Regina Martin, Francja doskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

16565 Timantti Solid ASTRIUS, A. Potapov, Rosja doskonała/excellent
16566 AXHERUS of Great Pleasure, Jan van Mechelen, Luksemburg doskonała/excellent
16567 BOMBADIL Duma Labradoru, Rafał Szmal doskonała/excellent
16568 CANALETTO Herbu Zadora, Iwona Bolek b. dobra/very good
16569 CARO z Iwicznej, Tomasz Żebrowski b. dobra/very good
16570 Rocheby DARK SKY OVER ARCHALLAGAN, . Hopkinson, Ribeiro, Portugalia doskonała/excellent, lok. 2
16571 Blondess Empire DASTINY, N. Sorgovitskaya, Białoruś doskonała/excellent
16572 Loch Mor DOUBLE TROUBLE, Massimiliano Puntorieri, Włochy doskonała/excellent
16573 Wit`s END WINDFALL FLYNO`HYSPIRE, Anita Kramer v. Kreuningen, Niemcy doskonała/excellent
16574 ERIC Enci, Franco Galiano, Włochy doskonała/excellent
16575 Stenveyz GET POPULAR, Tatiana Dimitriu, Rosja doskonała/excellent
16576 Tapeatom GOODWILL, E. M. Portyanaya, Rosja b. dobra/very good
16577 HELIOS de Diana Campo, . Diana Consulting S.L., Hiszpania doskonała/excellent
16578 HUCKLEBERRY FINN Górska Fantazja, Virgilijus Bumbulis, Litwa doskonała/excellent
16579 ICY Kociokwik, . Osuch M.P., Lammens P.
16580 INUJASHA Górska Fantazja, . Urbańczyk-Zając B., Radomska B b. dobra/very good
16581 JOHNY BRAVO v.d. Peppelenbosch, . Osińska M., Radomska B. doskonała/excellent
16582 Kenmilltri Proms KING, Ewa Wilk doskonała/excellent
16583 Malomközi LATIN LOVER, . Tornai Vajda Z., Tornai M., Węgry doskonała/excellent
16584 Goodquite's LET ME KNOW, A. Vinogradov, Rosja doskonała/excellent
16585 LUKAS Fly Angel, V. Yu. Zeldina, Ukraina dostateczna/sufficient
16586 Carpenny MADE THE TRIP, . Onkelinx T., De Smedt, Belgia doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
16587 MARION BRAIT Zgraia Nadzei, Maksim Zhernasek, Białoruś b. dobra/very good
16588 NEMO od Stryjka, Alicja Melon doskonała/excellent
16589 NEXTCHAMPION DELLE Acque Lucenti, Irene Teppa, Włochy doskonała/excellent
16590 Rocheby PURPLE EMPEROR, Yann Osem, Izrael doskonała/excellent, lok. 4
16591 RISING SUN Tankaram, Jiri Jelinek, Czechy doskonała/excellent
16592 ROBBIE IMRE z Krywaldowej Koliby, Roman Gil b. dobra/very good
16593 Miodyca SAMSON, J. M. Dia, Francja
16594 Ballyhenry SAY NO SAY YES, Iveta Jansone, Łotwa doskonała/excellent
16595 Tsarodej SNOWSTORM, Katrin, Ullrich Korff, Niemcy doskonała/excellent
16596 Aquamarine-Wave SWAHILI, Fabio, Cristina Mambelli, Włochy doskonała/excellent
16597 Trendmaker`s TAKE FIVE, Istvan Nagy, Węgry
16598 VLADYKA MOSKOVII DANIIL, Anna Ponedelkova, Rosja
16599 Saregresi YELLOW CRACK, . Urbańczyk-Zając B., Cuper E. b. dobra/very good
16600 ZINADINS ZIDANS BERNANDO, Vija Pole, Łotwa b. dobra/very good
16601 Sáregresi ZOLA, Timea Teichtmann, Węgry doskonała/excellent, lok. 3

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

16602 Waterfriend INDREN, Ugo Berardi, Włochy doskonała/excellent, lok. 1

Suki - Bitches


Klasa szczeniąt-Puppy class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

16603 ALBERTINA Pina Colada, Tomasz Klimczak wyb. obiecujący/very promising
16604 ARNICA MONTANA, G. Tsygankov, Rosja wyb. obiecujący/very promising, lok. 2
16605 BAUNILHA LILAC WINE Zebra, Monika Piotrowska wyb. obiecujący/very promising
16606 Tapeatom CHA-CHA, Jolanda Booisma, Holandia
16607 Heart-Strings EVER DREAM, Krystyna Habryń wyb. obiecujący/very promising
16608 LA DOLCE VITA DI WALPOLE Puntorieri, Massimiliano Puntorieri, Włochy wyb. obiecujący/very promising
16609 Rocheby MOST CHARMING, V.L. Smirnov, Rosja wyb. obiecujący/very promising, lok. 1
16610 NIGHT-NIGHT Optimus Canis, Dominika Pieczonka wyb. obiecujący/very promising
16611 ROSSMIX BARBERA D'ASTI, Dukeland, Włochy wyb. obiecujący/very promising, lok. 3
16612 Reval Dream STREAM OF LOVE, Natalja Stankevitsh, Estonia wyb. obiecujący/very promising, lok. 4
16613 TEA FOR TWO Perfekt Partner, Paula Mikuśkiewicz

Klasa młodzieży-Junior class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

16614 Attikonak 'TIL THERE WAS YOU, Gunilla Ek, Szwecja
16615 AISZA Perłowy Ogród, Piotr Spychała doskonała/excellent
16616 AL DENTE de la Vallee Cheron, Veronique Grison, Francja doskonała/excellent
16617 AWANGARDA Sodalis, Justyna Jabłońska
16619 BECKY BAYO Górska Fantazja, Irmina Dudkowiak doskonała/excellent
16620 CAFFEE AU LAIT Górska Fantazja, . Bawor A., Radomska B. doskonała/excellent
16621 CARAMELLA di Curtis Canava, Edis Fraccaro, Włochy doskonała/excellent, lok. 3
16622 CLEO pod Lipami, Marian Szymański b. dobra/very good
16623 Arcabaleno CURIOUS GIRL, N. Bazhenova, Rosja
16624 DOLLAR DAZZLER Nepean River, Sarka Simkova, Czechy doskonała/excellent
16625 DORINA od Vadanora, Darko Vargic, Chorwacja doskonała/excellent
16626 DZHOLI VALIENTA, A. Kuznetsov, Rosja
16627 EMI Góry Podlasek, Maria Musiał b. dobra/very good
16628 Flanders Pride ENJOY, Viola Dinges, Niemcy doskonała/excellent
16629 EUCALYPTUS GUM Nepean River, Sarka Simkova, Czechy
16630 EVI Lualaba, Katarzyna Świtalska doskonała/excellent
16631 EXCLUSIVE JOY Tankaram, Johann, Karina Dail, Austria
16632 FAMA z Misiówki, Małgorzata Przewłocka doskonała/excellent
16633 FEMME FATALE Lualaba, Joanna Reichelt b. dobra/very good
16634 Cut'n Cordoza's FIST TIME TODAY, Tina, Claus Bjerre, Dania
16635 GERDA XANDRINA Nasza Obsesja, . Faluta H., Szulc J. doskonała/excellent
16636 GHANA BELLUS Nasza Obsesja, . Grzybkowska D., Fundacja LPP b. dobra/very good
16637 GOYA Diamantecane, Jolanta Kulling b. dobra/very good
16638 Rocheby ICE MAIDEN, Katarzyna Kosowska Mizera b. dobra/very good
16639 IPPOLITA Di Casa Biagini, Roberto Biagini, Włochy b. dobra/very good
16640 JUST A DREAM Rocheby, Massimiliano Puntorieri, Włochy doskonała/excellent, lok. 1, Mł. Zw. Świata/JWW
16641 KARMA do Sol D`Arena, I. Tkachuk, Ukraina doskonała/excellent
16642 Gilbron Pride KENTISH FIRE, E. Andzane, Łotwa b. dobra/very good
16643 KLEA Ekado, Tomasz Sławik doskonała/excellent
16644 Foxrush Blue LAVENDER, Franco Galiano, Włochy doskonała/excellent, lok. 2
16645 LEILA z Dębowego Gaju, Iwona Świerczyk b. dobra/very good
16646 Loresho LUN-A, . Railamaa J., Harjukari A., Finlandia
16647 M-UNIKA, Andrei Ustsinovich, Białoruś doskonała/excellent
16648 MICHELLE z Grodu Hrabiego Malmesbury, Anna Cygal doskonała/excellent
16649 Clairstone MILLENNIUM STAR, Tina Nielsen, Dania
16650 Dolbia MIU MIU, Irmina Dudkowiak doskonała/excellent
16651 Mallorn's MIZ DEMEANOUR, . Alhava U., Honkapirtti A., Finlandia
16652 NADIA Molto Bene, Marek Paśka doskonała/excellent
16653 NESCAFE Volarius (FCI), Joanna Palmowska
16654 Aldamity NICE AND NOBLE, Imre Mészáros, Węgry doskonała/excellent
16655 Yankee Goodwill NICOLE AT REVAL DREAM, Natalja Stankevitsh, Estonia doskonała/excellent
16656 Taleem OH SO SWEET, F. Whitehead, Anglia doskonała/excellent
16657 OLIMPIA II da Quinta das Tilias, . Cansado J.A., Fernandes M., Portugalia doskonała/excellent
16658 Real Person PEPPERCORN, L. Vdovenko, Rosja b. dobra/very good
16659 Bracanas PEPSINY, Dario Milosevic, Chorwacja
16660 PERI NEDA z Borowskich Stawów, . Jankowska M., Panek W. b. dobra/very good
16661 RODA D'roda Daszutas, Magdalena Szczukowska b. dobra/very good
16662 ROLLY SWEET KISS, Yu. Novak, Rosja doskonała/excellent
16663 ROMANTIC ROSE, Rosa Agostini, Włochy
16664 Strong Stael SHELLY SWEET ORANGE, Elena Yulgusheva, Rosja doskonała/excellent
16665 Stenveyz TRINKET, Anna, Arkadiusz Gruza doskonała/excellent
16666 VANILLE di Casa Biagini, Ugo Berardi, Włochy doskonała/excellent
16667 VARITY EARLY BIRD, I. Nikonova, Rosja
16668 Lenches WATER LILY, . Zanussi, Sgorbati, Włochy doskonała/excellent
16669 WHISKY WITH ICE Sable Blues, Josef Malik, Czechy doskonała/excellent
16670 WIND ROSE od Himalajskeho Cedru, Beata Urbańczyk-Zając doskonała/excellent
16671 XANADU z Grodu Hrabiego Malmesbury, Krzysztof Cyborowski doskonała/excellent
16672 Fairywood's ZSA ZSA, Ruggiero, Silke Calfa, Niemcy doskonała/excellent, lok. 4
16673 Vey Talie ZUGA BALENTINE, N. Muravina, Rosja doskonała/excellent

Klasa pośrednia-Intermediate class - Sędzia/Judge: Kenneth Edh

16674 AMAZONE du Cercle de Samson, Chr., M. Weber-Zaroliagis, Grecja
16675 ARA Nadmorska Przygoda (FCI), Kazimierz Cyman dobra/good
16676 ARWEN LA MAGNIFIQUE de L'Etang Balancet, . Polevaya L., Klimova O., Rosja doskonała/excellent
16677 BABETTE z Grodu Hrabiego Malmesbury, Maciej Ciepielak doskonała/excellent
16678 BABY BESSIE di Casa Biagini, . Biagini R., Simonetti S., Włochy doskonała/excellent
16679 Sáregresi BE MY DREAM, Adrienn Bácskai, Węgry b. dobra/very good
16680 BONI Trzecia Symfonia, Antoni Kamiński b. dobra/very good
16681 DUKELAND DARKANGEL, Dukeland, Włochy doskonała/excellent
16682 ECATLY STAR Royal Standard, Agata Zymon doskonała/excellent
16683 ELBA VIRGO VESTALIS Warmiak, . Karpiński P., Cuper E. doskonała/excellent
16684 EVLAMPIA BEST, E. Potekhina, Rosja doskonała/excellent
16685 FREZJA Xandrina, Szczepańska I., Szulc J. doskonała/excellent
16686 GUCCI da Quinta das Tilias, Jose Antonio Cansado Fernandes Murcho, Portugalia doskonała/excellent, lok. 2
16687 IMPRESJA Bellus, Irena Semmler doskonała/excellent
16688 IZOLDA Gorzowska Panorama, Piotr Adamski
16689 Aldamity KEEP ON MOVING, Daniela Bartosova, Słowacja doskonała/excellent, lok. 3
16690 KESJA Gwiazdozbiór Gity, Renata Kwiatkowska b. dobra/very good
16691 KIM BASINGER DO Sol D`Arena, Filip Anton Nicolae, Rumunia doskonała/excellent
16692 LA GOYANA Herbu Zadora (FCI), Sonia Czajor doskonała/excellent
16693 Rocheby LAVENDER BLUE, V.L. Smirnov, Rosja
16694 LOONEY TUNES DAFFY v.d. Weeward, Hans-Hermann Sangen, Niemcy
16695 Braitlait of Moskou M'BEAUTIFUL FLORENS, Elena Lomokhova, Rosja b. dobra/very good
16696 MELANIE di Casa Biagini, Ugo Berardi, Włochy doskonała/excellent
16697 MILI Z GRODU HRABIEGO MALMESBURY Ekado, Krzysztof Mroczek doskonała/excellent
16698 MINNESOTA BLUES Macquajeet, Agnieszka Fraj b. dobra/very good
16699 MOULIN ROUGE Follies, Tatiana Dimitriu, Rosja doskonała/excellent
16700 NELLA Molto Bene, Iwona Kaźmierczak doskonała/excellent
16701 NOKIA Psie Lobby, Karolina Włoch b. dobra/very good
16702 NORDIC STAR WHITE, L. Kudryavtseva, Rosja doskonała/excellent
16703 Dukeland NOT CONVENTYONAL BEAUTY, Massimiliano Puntorieri, Włochy doskonała/excellent
16704 Stenveyz OILCAKE, M. Bebenina, Rosja b. dobra/very good
16705 PEARL, . Pennafort A., Parodi, Włochy
16706 Holstep's PERFECT GEM, C.A. Rossoha, Ukraina doskonała/excellent
16707 PREKRASNAYA NIMFA iz Shokoladnoi Skazki, V. Rezchikova, Rosja b. dobra/very good
16708 Aquamarine-Wave SIDNEY, . Mambelli, Bettuzzi, Włochy
16709 Attikonak SO GLAD YUO'RE MINE, Gunilla Ek, Szwecja
16710 Loch Mor SUNSHINE, Franco Barberi, Włochy
16711 TEA ROSE od Himalajskeho Cedru, Anna Shinkarenko, Rosja b. dobra/very good
16712 TEREZA Platynowa Zorza, Roman Mikos b. dobra/very good
16713 UDINE Górska Fantazja, Beata Radomska doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
16714 Delightfull UNDERGROUND, Olga Chepurnaya, Ukraina
16715 Mallorn's URSA MAJOR, Anu Honkapirtti, Finlandia doskonała/excellent
16716 VIVA LA VIVA de la Vallee Cheron, Veronique Grison, Francja doskonała/excellent
16717 YUCCA di Casa Bisagno, Francis Bisagno, Włochy doskonała/excellent
16718 Vey Talie ZHOSLIN, Yu. Begrambekova, Rosja doskonała/excellent, lok. 4

Klasa otwarta-Open class - Sędzia/Judge: Kenneth Edh

16719 ABIA Puszczykowska Sfora, Katarzyna Preibisz doskonała/excellent
16720 AGAWA Nizinna Fantazja, Joanna Brendel-Praczyk b. dobra/very good
16721 AGNESE, Anna Villa, Włochy doskonała/excellent
16722 ALPINA Imbierowa Sława, Ewa, Alicja Wilk doskonała/excellent
16723 BAMBOLA DI CURTIS CANAVA, Alessandro Pennafort, Włochy doskonała/excellent
16724 BEZA Fregaria, Grażyna Wilczek b. dobra/very good
16725 BGWENDY van't Balkenhof, Ernst, Gudrun Gross, Niemcy doskonała/excellent
16726 BILA z Lasku Gdańskiego, Jarosław Kanwischer dobra/good
16727 CACAHOUETTE, Alessandro Pennafort, Włochy
16728 Loch Mor CHARLIZE, Franco Barberi, Włochy doskonała/excellent, lok. 3
16729 DODA Lualaba, Beata Waloszczyk b. dobra/very good
16730 DOLWEN of Angel's Head, . Onkelinx T., De Smedt, Belgia doskonała/excellent
16731 DUAL PURPOSE Royal Standard, Gabriela, Martin Bartovi, Czechy doskonała/excellent
16732 ELONKA DEZY, Yu. Novak, Rosja doskonała/excellent
16733 FEBBE LITTLE UNDI SAY BRAINA, Nastasja Osokina, Łotwa doskonała/excellent
16734 FIONA z Krainy Narwi, . Piotrowski J., Piątek D.
16735 Cameswon FIORENTINA, Oksana Yu. Orlovskaya, Ukraina b. dobra/very good
16736 FRIDA Maple Leaf, Agnieszka Węclewska dobra/good
16737 GINNY`S GOLDEN GIRL of Linjor, Wolfgang Stamp, Niemcy
16738 Goodquite's GLOW OF SUNRISE, A. Vinogradov, Rosja
16739 HECATE Perfekt Partner (FCI), Agnieszka Oziębło doskonała/excellent
16740 Gilbron Pride INDIAN SUMMER, E. Andzane, Łotwa b. dobra/very good
16741 ITHAKA da Mata d'el Rei, Milene Sofia Vinagre da Cunha, Portugalia doskonała/excellent
16742 JADZIA Kociokwik, Robert Pałka b. dobra/very good
16743 KARMEN de Diana Campo, . Diana Consulting S.L., Hiszpania doskonała/excellent
16744 KINGA JONA z Krywaldowej Koliby, Irmina Dudkowiak
16745 Gilioli Tiziano LITTLE STAR, Edis Fraccaro, Włochy doskonała/excellent
16746 LOBELIA Górska Fantazja, Maciej Zygmunt b. dobra/very good
16747 LOVELY Sylena (FCI), B.M. Stachowscy
16748 MASUMI Psie Lobby, Anna Błaszczyk b. dobra/very good
16749 Maroccan Velvet MISHA, Janusz Strzeboński doskonała/excellent, lok. 2
16750 NADIA Kociokwik, Małgorzata, Przemysław Osuch
16751 Kasador Suerte NAVARRA QUEEN, E. Moshkovskaya, Rosja doskonała/excellent
16752 NEELE von Gugi's Kate, Ernst, Gudrun Gross, Niemcy doskonała/excellent
16753 Canis Amicus OLGA, Canis Amicus, Hiszpania b. dobra/very good
16754 PERFECT BLACK PEARL delle Aque Lucenti, Irene Teppa, Włochy doskonała/excellent
16755 De Roncana RADICAL-LAB, Francesc Isern Canet, Hiszpania doskonała/excellent
16756 Canis Amicus REVOLUCION, Canis Amicus, Hiszpania
16757 RISING SUN z Grodu Hrabiego Malmesbury, Sonia Smieszkoł-Brykowska b. dobra/very good
16758 Sallyjo's SHE'S THE ONE, Jolanda Booisma, Holandia doskonała/excellent, lok. 4
16759 Bracanas SHELLY, Dario Milosevic, Chorwacja
16760 TAISI AI DZHI, S. Lisenkova, Rosja doskonała/excellent
16761 UMBRELLA Górska Fantazja, Beata Radomska doskonała/excellent, lok. 1, Res.CACIB, CWC/CAC
16762 VENDY z Grodu Hrabiego Malmesbury, Jolanta Kulling b. dobra/very good
16763 WEST WIND BLOWING of Tintagel Winds, Katrin, Ullrich Korff, Niemcy doskonała/excellent
16764 Terra Spirit WIND OF SPRING, Filip Anton Nicolae, Rumunia doskonała/excellent
16765 Bubbling XANTIPPA, . Kuznetsova, Bozina, Rosja doskonała/excellent

Klasa użytkowa-Working class - Sędzia/Judge: Miquel A. Martinez

16766 Stormley ANAKA, Ilona Araja, Łotwa dyskwalifikująca/disqualified
16767 ANNY od Dufku, Libor Hos, Czechy b. dobra/very good
16768 Lab Treasure's BECAUSE I'M WORTH IT, Laila, Kell Nielsen, Dania doskonała/excellent
16769 BLONDESS EMPIRE PRECIOUS MOMENT, G. Tsygankov, Rosja doskonała/excellent, lok. 2
16770 BORN FOR Royal Standard, Miroslav Cila, Czechy doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
16771 COCA-COLA from Magnificos Kingdom, Larisa Polevaya, Rosja doskonała/excellent
16772 COSTA BRAVA Bellatrix, Teresa Tomalkiewicz doskonała/excellent
16773 Sidewild DOWN UNDER, . Alhava U., Kinnunen H., Finlandia
16774 Kasador Suerte ELLIS STAR, I. Ignatova, Rosja b. dobra/very good
16775 GECELI de Diana Campo, . Diana Consulting S.L., Hiszpania doskonała/excellent, lok. 4
16776 Juni's ILONA, Frank Pedersen, Dania doskonała/excellent
16777 Lab Treasure's IRRESISTIBLE, Lisbeth Tunby, Dania doskonała/excellent, lok. 3
16778 Strong Stael JIZEL SWEET TEDDY, Marat Yulgushev, Rosja doskonała/excellent
16779 KANTARE Chestnut Bloom, Olga Chernova, Ukraina doskonała/excellent
16780 KASADOR SUERTE Night Fever, S. Bogachev, Rosja doskonała/excellent
16781 LA GUARDIA Herbu Zadora, Patrycja Smulska-Krawczyk b. dobra/very good
16782 LAIMA SWEET GIRL, Elena Roshchakhovskaya, Rosja b. dobra/very good
16783 MAŁA MI Matrix, Barbara Krasicka doskonała/excellent
16784 Cut'n Cordoza MILES OF SMILES, Tina, Claus Bjerre, Dania
16785 PHOENICA The House of Ronja, Wioletta Gendera b. dobra/very good
16786 PUMA z Cygańskiej Chaty, Małgorzata Zaorska doskonała/excellent
16787 UNCOMMON JOY of Tintagel Winds, Irmina Dudkowiak doskonała/excellent
16788 UTOPIE de la Vallee Cheron, Veronique Grison, Francja
16789 WINDUP BARBERRY ARABICA ARAVIA, Alla Onisimova, Rosja
16790 WINNIE di Casa Bisagno, Angela Bisagno, Włochy doskonała/excellent
16791 ZISHAPPY Robin's Fields, Jacqueline Dandois, Belgia doskonała/excellent

Klasa championów-Champion class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

16792 ARETA from the Blind Man Strite, Zlatko, Zoran Jojkic, Serbia i Czarnogóra doskonała/excellent
16793 Ens Lumens ARNA BROWN SHUGAR, E. Ustinova, Rosja doskonała/excellent, lok. 3
16794 BÁRA z Holaskych Kopećku, Alexandra Brablikova, Czechy doskonała/excellent
16795 Beit Afikim BRENDA OSEM, Yann Osem, Izrael doskonała/excellent
16796 BRIGITTA da Quinta das Tilias, . Cansado J.A., Murcho F., Portugalia doskonała/excellent
16797 BUFFY ANPI Nasze Uroczysko, Anna Schoen-Pyrek doskonała/excellent
16798 Lab Treasure's DAZZLING CHOICE, Laila, Kell Nielsen, Dania doskonała/excellent
16799 DOMINIKANA Herbu Zadora, Monika Dowgiałło b. dobra/very good
16800 Mallorn's ELYSEE, . Honkapirtti A., Zahharov H.-M., Estonia doskonała/excellent
16801 ESSENIA iz Tsaritsina, M. Antonyuk, Rosja doskonała/excellent
16802 Attikonak HOLD ON TO YOUR HAT, Gunilla Ek, Szwecja doskonała/excellent
16803 Stenveyz LEMON TEA, Oksana Yu. Orlovskaya, Ukraina doskonała/excellent
16804 Timantti Solid MAGIC FAIR LADY, V. Smirnov, Rosja
16805 MONA Dzieci Nory, Agnieszka Żurawska doskonała/excellent
16806 NICOL Sable blues, Magdalena Kozłowska b. dobra/very good
16807 Charway OLD SILK, Dagmar Gotzova, Czechy doskonała/excellent
16808 PRIMA BALERINA Sable Blues, Joanna Dąbrowska doskonała/excellent
16809 QUEEN z Grodu Hrabiego Malmesbury, Zbigniew Brodziński doskonała/excellent
16810 Rus Juklas ROSALINDA BAUNTY, E. Moreva, Rosja b. dobra/very good
16811 Aquamarine-Wave SALOME', Fabio, Cristina Mambelli, Włochy doskonała/excellent, lok. 4
16812 SÁREGRESI STARLIGHT ZIZI, Imre Mészáros, Węgry doskonała/excellent
16813 Loch Mor SUGAR, Franco Barberi, Włochy doskonała/excellent, lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy/BOB
16814 Stenveyz TASTE OF CHOCOLATE, E.E. Shtepa, Ukraina b. dobra/very good
16815 TITE-ROMI de la Vallee Cheron, Veronique Grison, Francja doskonała/excellent, lok. 2
16816 Mallorns TUNDRA SONG, Tina Nielsen, Dania
16817 Attikonak WHAT DREAMS ARE MADE OF, Dinny Lund, Dania doskonała/excellent
16818 ZAGAYA pod Jabłonią, Anna Polak
16819 Sáregresi ZARISSA, Eory Eszter, Węgry b. dobra/very good

Klasa weteranów-Veteran class - Sędzia/Judge: Dan Ericsson

16820 DUKELAND OVER THE TOP, Dukeland, Włochy
16821 ILLUSIONE delle Acque Lucenti, Massimiliano Puntorieri, Włochy
16822 Aquamarine-Wave MALAGA, Fabio, Cristina Mambelli, Włochy