Zkoušky

5.9 - 6.9.2008 VZPR Švábenice

I. cena

Na těchto zkouškách Bondy předvedl velmi pěknou práci a tyto zkoušky dokončil v I. ceně pouze s dvěma 3. Přičemž s druhou 3 nesouhlasím. Jednalo se o slídění s dohledávkou, kdy zde nejlepší ohodnocení získal pes, který nasál hned od vypuštění zvěř a běžel přímo pro ni. Opět se zde projevila neznalost zkušebních řádů z řad pánů myslivců, kteří posuzují pouze ohaře a posuzování retrieverů byla jejich premiéra.....

 

6.7.2008 KSZVP Švábenice

I. cena, r. CACT (po rozstřelu s plným počtem bodů)

5.7.2008 KLZ Švábenice

I. cena, CACT

 

21.-22.6.2008 MZPR Praha- východ Pohár prezidentky

I. cena, CACT, Nejlepší voda

O víkendu jsme se s Bondym zúčastnili MZPR v Praze. Bondy pracoval na těchto zkouškách velice pěkně, i když nás mrzí všechno co se kolem těchto zkoušek odehrálo, získal zde I. cenu, titul CACT a Nejlepší práce na vodě !

Tímto splnil podmínky na získání titulu " Český šampion práce " !

 

14.12.2007 Hon na bažanty

S Bondym jsme byli na honu na bažanty. Za tanto hon se tu střelilo 1200 bažantů, takže Bondy měl opravdu co dělat. Velice nás svou prací potěšil. A to co se naučil na zkouškách zde předvedl i v praxi. Pěkně přinášel i dohledával ztracenou zvěř. Byla to pro nás obrovská zkušenost.

 

13-14.10.2008 Všestranné zkoušky Třebíč "U"CUP

II.cena

O víkendu jsme s Bondym byli na všestraných zkouškách v Třebíči. Měli jsme však smůlu na disciplýně poslušnost a ovladatelnost, kdy jsme za to, že jsem šáhla na psa, dostali známku 2. Která nakonec byla i konečná. Jinak si však Bondy vedl velice dobře. A kvůli této limitní známce z poslušnosti zkončil ve 2. ceně.I přesto jsme ale s jeho výkonem spokojeni.A od dnešního dne může za jménem používat "U" -všestranný pes.

11.8.2007 KSZVP Třebíč

I.cena,136 bodů-CACT,rozstřel -Vítěz zkoušek

Na těchto zkouškách nám opět Bondy udělal velkou radost. Získal plný počet bodů a z celkového počtu 15 retrieverů se stal Vítězem zkoušek!!! Do závěrečného rozstřelu nastupovali 3 retrieveři s plným počtem bodů (2 labradoři a 1golden). Rozstřel byl proveden na disciplíně marking (vítězem se měl stát retriever, který provede marking bez chyby a nejrychleji). A Bondy opět nezklamal....... Kompletní výsledky naleznete zde

4.8.2007 KSZVP Nový Jičín

I.cena,136 bodů - CACT,rozstřel - Vítěz zkoušek

Tyto zkoušky nás velice potěšili a Bondy dokázal, že se čím dál více zlepšuje. Ve velké konkurenci, kdy do závěrečného rozstřelu o vítěze zkoušek nastupovali 4 labradorští retrievři dokázal Bondy zvítězit a stal se celkovým vítězem těchto zkoušek. (Rozstřel byl proveden na disciplýně dohledávka pohozené kachny v rákosí a vítězem se stal retriever, který kačenu dohledal nejrychleji a korektně ji předal vůdci.) Tímto bych ještě chtěla poděkovat za podporu všech členů Horys-lovu, kteří se těchto zkoušek zúčastnili a hlavně panu Mirkovi Horáčkovi(Horys-lov) u kterého jsme cvičili před těmito zkouškami. Dále bych chtěla ještě poděkovat Hance Juráškové ( http://www.sachmet.eu ),která nám velice pomohla v začátcích Bondyho výcviku (a že ty začátky nebyly zrovna jednoduché.....)

 

7. a 8.7.2007 KLZ a KSZVP Švábenice

O víkendu jsme se s Bondym zúčastnili KLZ a KSZVP ve Švábenicích. V sobotu se Bondymu moc nepodařila barva (známka 2) a proto i s vysokým počtem bodů spadl do II. ceny. Ale jinak u zkoušky obstál a splnil LZ ve II. ceně. V neděli se Bondymu dařilo o poznání lépe. Z 8 LR zkončil na 2 místě s titulem r. CACT. Jelikož byl před námi pouze Edie od Jaloviska s Radkou Štastnou, který už je šampionem práce může Bondy využít titulu CACT a tímto r. CACT se stává čekatelem na šampiona práce.

1 2

 

 

18.6.2006 OVVR Zlín v I. ceně - aport se zvěří

5.8.2006 Speciální zkoušky z vodní práce Olomouc 1. cena

Dne 5.8. jsme se zúčastnily spolu s naší kamarádkou Radkou Javoříkovou a jejím psem I´m Your Dream Falmarka zkoušek ze speciální vodní práce. I když je náš Bondy velmi mladý (1 rok) obstál na výbornou v 1. ceně. I náš kamarád Dream obstál v 1. ceně.

9.9.2006 Podzimní zkoušky Zlín

9.9. jsme se zůčastnily podzimních zkoušek. Bondy nám udělal obrovskou radost a obstál v I. ceně. Se známkou z nosu 4.

15.10.2006 NFTR Třebíč

Složily jsme zkoušku NFTR !!!I když má Bondy pouze 14 měsíců, zvládl tuto složitou zkoušku úspěšně a jsme na něho pyšní !!!